1921–1992
tempera, akvarel
34 x 49 cm
Signatura: LD Zezula
olej, malířská lepenka
49 x 39 cm
Signatura: PD M. Zezula 41
olej, malířská lepenka
49 x 39 cm
Signatura: PD M. Zezula 41
tempera, sololit
33,5 x 39 cm
Signatura: PD M. Zezula 82
olej, malířská lepenka
49 x 39 cm
Signatura: PD M. Zezula 41
olej, sololit
40 x 30 cm
akvarel
17 x 12,5 cm
Signatura: Milan
akvarel
12,5 x 7,5 cm
Signatura: M. Zezula 80
akvarel
27 x 15 cm
Signatura: M. Zezula 74
akvarel
12 x 6,5 cm
Signatura: M. Zezula 80
akvarel
13 x 7 cm
Signatura: M. Zezula 80
akvarel
12 x 7 cm
Signatura: M. Zezula 80