46
122 %
173 333 Kč
850 000 Kč
olej, plátno
v 55 ✕ š 40 cm
Signatura: LD M. Kunc 1983
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akryl, plátno
v 165 ✕ š 231 cm
Signatura: LD M Kunc 82
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
120 x 90 cm
Signatura: sign. LU M. Kunc 1985
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
200 x 160 cm
Signatura: sign. PD M. Kunc 82
olej, plátno
205 x 130 cm
Signatura: sign. LD M. Kunc 1982
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej, plátno
120 x 90 cm
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
akryl, plátno
165 x 231 cm
Signatura: sign. LD M Kunc 82
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, plátno
150 x 120 cm
Signatura: sign. PN M. Kunc 86, na rubu Milan Kunc
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, plátno
130 x 170 cm
Signatura: sign. PD M. Kunc 1995
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
barevná litografie, zlacený slepotisk 14/20
58,5 x 77 cm
Signatura: sign. UD Milan Kunc 1991
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
2008
olej, plátkové zlato, plátno
70 x 95 cm
Signatura: sign. PD M. Kunc 2008
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
140 x 180 cm
Signatura: sign. LD M. Kunc 1994
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |