46
122 %
173 333 Kč
850 000 Kč
olej, plátno
v 130 ✕ š 150 cm
Signatura: PD monogram JK
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
kombinovaná technika, plátno
v 140 ✕ š 110 cm
Signatura: PD M. Kunc 1984
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
v 55 ✕ š 40 cm
Signatura: PD M. Kunc 1983
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
plastika, glazovaná keramika
v 56,5 cm
Signatura: LD M. Kunc
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
v 120 ✕ š 90 cm
Signatura: LU M Kunc 1985
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
v 55 ✕ š 40 cm
Signatura: LD M. Kunc 1983
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
akryl, plátno
v 165 ✕ š 231 cm
Signatura: LD M Kunc 82
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
120 x 90 cm
Signatura: sign. LU M. Kunc 1985
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
200 x 160 cm
Signatura: sign. PD M. Kunc 82
olej, plátno
205 x 130 cm
Signatura: sign. LD M. Kunc 1982
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej, plátno
120 x 90 cm
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
olej, plátno
150 x 120 cm
Signatura: sign. PN M. Kunc 86, na rubu Milan Kunc
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |