barevná litografie 3/20
21 x 12 cm
Signatura: PD Bočkay 78
litografie 8/20
31 x 23 cm
Signatura: PD Bočkay 78
litografie 7/20
14,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Bočkay 77
akvarel, tužka, karton
37 x 24 cm
Signatura: na rubu Milan Bočkay, 2001
litografie 8/20
30 x 24 cm
Signatura: PD Bočkay 77