1926–1974
1961 - 1962
olej, vrypy, plátno
162 x 115 cm
Signatura: sign. PD Medek
Vyvolávací cena: | 2 500 000 Kč |
olej, email, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD Medek 66
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
1960 - 61
olej, email, vrypy, sololit, strukturální kompozice
101 x 122 cm
Signatura: sign. PN M 60 - 61
Vyvolávací cena: | 2 100 000 Kč |