kresba tuší, ruční papír
v 41,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu M. Palla
kresba tuší, ruční papír
v 41,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD M. P. 1987, na rubu M. Palla
kresba tuší, ruční papír
v 41,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu M. Palla
kresba tuší, ruční papír
v 41,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu M. Palla
v 90,5 ✕ š 60 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, ruční papír
18 x 14 cm
kresba tuší, ruční papír
17 x 13 cm
Signatura: na rubu M. Palla
kresba tuší, ruční papír
11 x 16 cm
Signatura: na rubu M. Palla
kresba tuší, ruční papír
31 x 18 cm
Signatura: na rubu M. Palla
akvarel
13 x 9,5 cm
Signatura: na rubu M. Palla
19 x 11 cm
Signatura: na rubu M. Palla
kresba tuší, akvarel
20 x 14 cm
Signatura: M. Palla