1898–1990
akvarel, tužka, karton
17,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD Marcel Niederle 1972, LD Praha 30. IX. 1972
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akvarel, tužka, kuličkové pero, karton
17,5 x 21 cm
Signatura: sign. LD Praha 30. IX. 72 M. Niederle 1972, D autorské razítko
akvarel, tužka, karton na barevném kartonu
40,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD M. Niederle 1965
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
akvarel, pastel, tužka, karton na barevném kartonu
42 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD M. Niederle 65
akvarel, pastel, tužka, karton na kartonu
42 x 32 cm
Signatura: sign. PD M. Niederle 1945
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
46,5 x 31 cm
Signatura: PD M. Niederle 1946