1851–1906
olej, lepenka
24,5 x 33 cm
Signatura: PD K. Liebscher
chromolitografie
15 x 11 cm
Signatura: K. Liebscher v tisku
akvarel, běloba
19 x 26 cm
Signatura: LD K. Liebscher
akvarel, běloba
19 x 26 cm
Signatura: LD K. Liebscher
rytina, plátno
22 x 26 cm
Signatura: Karel Liebscher v tisku
akvarel, kvaš
21,5 x 31,5 cm
Signatura: LD K. Liebscher
xylografie
25 x 18,5 cm
xylografie
17,5 x 24 cm
xylografie
15,5 x 21 cm
xylografie
25 x 19 cm
Signatura: K. Hiebscher v tisku
xylografie
18 x 24 cm
1881
18,5 x 23,5 cm
Signatura: Karel Liebscher 81