1861–1918
7
114 %
400 000 Kč
1918
olej, plátno na lepence
56 x 85 cm
Signatura: LD K. Rašek 1918
1918
olej, plátno na lepence
56 x 85 cm
Signatura: LD K. Rašek 1918
1918
olej, plátno na lepence
56 x 85 cm
Signatura: LD K. Rašek 1918
1917
kombinovaná technika, lepenka
70 x 90 cm
Signatura: PD Karel Rašek 1917