1879–1960
41
321 %
1 074 Kč
11 000 Kč
kresba tuší, akvarel
v 17 ✕ š 9 cm
Signatura: PD K. Němec
kresba tuší, akvarel
v 17 ✕ š 9 cm
Signatura: LD K. Němec
v 40 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD K. Němec, LD monogram KN v tisku
13 x 8 cm
Signatura: PD monogram KN v tisku
40 x 25,5 cm
11 x 7 cm
Signatura: neznačeno
16,5 x 11,5 cm
11,5 x 8 cm
Signatura: PU monogram KN v tisku
8 x 13 cm
Signatura: LU monogram KN v tisku
16,5 x 11,5 cm
Signatura: PD KN v tisku
10 x 7 cm
Signatura: LD monogram KN v tisku
26 x 22 cm
Signatura: K. Němec