1906–1998
olej, sololit
v 39,5 ✕ š 63,5 cm
Signatura: PD K. Hofman
olej, lepenka
25 x 25 cm (výřez)
Signatura: LD K Hofman
olej, lepenka
25 x 25 cm (výřez)
Signatura: LD K Hofman
olej, lepenka
21,5 x 26 cm
Signatura: LD K. Hofman
olej, lepenka
25 x 25,5 cm
Signatura: LD K. Hofman
olej, lepenka
21,5 x 26 cm
Signatura: LD K. Hofman
olej, lepenka
25 x 25,5 cm
Signatura: LD K. Hofman
olej, plátno
40 x 70 cm
Signatura: PD K. Hofman
olej, plátno
65 x 50 cm
Signatura: LD K. Hofman
40. léta 20. století
olej, plátno
71 x 140 cm
Signatura: PD K. Hofman
olej, lepenka
45 x 54 cm
Signatura: PD K. Hofman
olej, plátno
50 x 58 cm
Signatura: PD K. Hofman