3
175 %
21 000 Kč
2005
olej, plátno
100 x 72 cm
Signatura: sign. na rubu Karel Balcar 2005, KB 6.05
25,5 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu KB 12.99, Karel Balcar