1863–1940
7
108 %
15 000 Kč
olej, malířská lepenka
v 35 ✕ š 50,5 cm
Signatura: na rubu K. Stuchlík
akvarel, tužka, karton
30,5 x 19,5 cm
Signatura: LD Stuchlík, na rubu Stuchlik Camill
akvarel, tužka, karton
30,5 x 22 cm
Signatura: LD Stuchlík
1915
olej, plátno
141 x 98 cm
Signatura: LD Camill Stuchlík 1915
1903
olej, plátno
48 x 63,5 cm
Signatura: PD Camill Stuchlík 1903