1937–2017
214
156 %
140 166 Kč
2 294 Kč
950 000 Kč
barevná serigrafie 161/200
v 27,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Jankovič
barevná serigrafie 190/200
v 19 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Jankovič
barevná serigrafie 10/30
v 73 ✕ š 52 cm
Signatura: UD Jankovič 81
akvarel, tuš, pastel, ruční papír
v 58,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: PN Jankovič 94
barevná litografie 14/55
v 79,5 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD Jankovič 70
barevná serigrafie, počítačová grafika 104/120
v 24,5 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Jankovič
barevná serigrafie
v 19 ✕ š 26 cm
Signatura: UD Jankovič