1937–2017
214
156 %
140 166 Kč
2 294 Kč
950 000 Kč
barevná serigrafie
v 34,5 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Jankovič
barevná litografie 14/55
80 x 55,5 cm
Signatura: PD Jankovič 70
barevná serigrafie 5/50
43,5 x 56,5 cm
Signatura: PD Jankovič 77
barevná serigrafie 5/50
47 x 43 cm
Signatura: PD Jankovič 76
tisk
28 x 40 cm
Signatura: neznačeno
tisk
36,5 x 29 cm
Signatura: LU Jankovič 73 v tisku
tisk
28,5 x 40 cm
Signatura: PN Jankovič 73 v tisku
tisk
28 x 35,5 cm
Signatura: PU Jankovič 74 v tisku
tisk
35,5 x 28 cm
Signatura: LN Jankovič 74 v tisku
tisk
40,5 x 28,5 cm
Signatura: neznačeno
4 x kovová matrice
36 x 75 cm