1884–1969
334
129 %
70 800 Kč
4 038 Kč
460 000 Kč
v 18 ✕ š 12 cm
Signatura: LD J. Váchal v tisku
v 16,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Ryl J Váchal, monogram JV37 v tisku
akvarel, ruční papír
v 43 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD Váchal 29.
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
barevný dřevoryt č. 31
v 24,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD J. Váchal
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
akvarel, uhel, ruční papír
v 41 ✕ š 50,5 cm
Signatura: LD J Váchal
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
v 60,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: PD J. Váchal
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
12-ti barevný tisk z korku č. 4
50 x 50 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal 1949
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
konvolut 5 barevných dřevorytů na holandském ručním
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
1912
barevný dřevoryt 8/5
25 x 30 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal, Váchal v tisku
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
olej na lepence
51 x 70 cm
Signatura: signováno vlevo dole Váchal
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
30 x 35 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
20. léta 20. s
olej na plátně
146 x 85 cm
Signatura: signováno vpravo dole J. V.
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
akvarel na kartonu, kresba perem
60,5 x 46,5 cm
Signatura: signováno vpravo dole J. Váchal 1944, LD Mrtvý varhaník
barevný dřevoryt č. 17, 2 x barevný dřevoryt
34 x 49/49 x 35/36 x 50 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal 30, nesign., sign. JVáchal v desce
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |