1884–1969
334
129 %
70 800 Kč
4 038 Kč
460 000 Kč
v 18 ✕ š 12 cm
Signatura: LD J. Váchal v tisku
v 16,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Ryl J Váchal, monogram JV37 v tisku
litografie
19 x 18 cm
15 x 9 cm
Signatura: celý soubor je orig. signován a s věnováním na kartě seznamu J. Váchal, jednotlivé listy jsou signovány v desce