1890–1970
6
103 %
10 000 Kč
olej, plátno
67 x 92 cm
Signatura: LD Jos. Soukup 53
olej, lepenka
23 x 33 cm
Signatura: LD J. Soukup 37
olej, lepenka
23 x 33 cm
Signatura: LD J. Soukup 37
olej, plátno na lepence
23 x 33 cm
Signatura: LD J. Soukup 37