1891
8
204 %
500 000 Kč
olej, plátno
53,5 x 68,5 cm
Signatura: sign. PD Bokšay 1934. nečitelně název (Valasíchka?)
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
110 x 90 cm
Signatura: sign. PD Bokšay 1938. Užhorod
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |