1922–2011
192
150 %
160 000 Kč
11 459 Kč
310 000 Kč
olej, špony, plátno
85 x 116 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
pastel, křídy, karton
58 x 89 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 99
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
33 x 21 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 96, LD Prosba a soucit
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
email, karton
97 x 68 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 81
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |