1922–2015
172
130 %
300 Kč
5 000 Kč
barevný dřevoryt 12/14
v 26 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
dřevoryt ??
dřevoryt 27/48
v 24,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
linoryt 136/199
v 12,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
dřevoryt 131/200
v 15 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
2 x dřevoryt (1. stav)
v 34 ✕ š 21,5 cm
Signatura: 2 x PD Jiří Šindler
dřevoryt 47/67
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
dřevoryt 4/67
v 26,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
kombinovaná technika, tempera, akvarel
45 x 29 / 45 x 28 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt 9/25
29 x 18,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
linoryt 131/200
15 x 24 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
9 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno