1856–1935
olej, lepenka
31,5 x 41,5 cm
Signatura: PD J. Bubeníček.
akvarel, karton
45 x 55,5 cm
Signatura: PD Jindř. Bubeníček 1933
akvarel
31 x 23 cm
Signatura: PD J. Bubeníček
1888
akvarel
27 x 21,5 cm
Signatura: PD J. Bubeníček, LD pod rámem přípis a datace 1888
akvarel, karton
45 x 55,5 cm
1916
akvarel, karton
58 x 45,5 cm
Signatura: PD Jindř. Bubeníček 1916
olej, karton
31 x 48 cm
Signatura: PD J. Bubeníček
olej, karton
31 x 49 cm
Signatura: PD J. Bubeníček
1916
akvarel, karton
58 x 44 cm
Signatura: Jindř. Bubeníček 1916