1830–1878
8
105 %
15 000 Kč
1 950 000 Kč
olej na lepence
62 x 49 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
1860 - 65
olej na plátně
59 x 46 cm (ovál)
Signatura: signováno dole uprostřed Jaroslav Čermák
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |