olej, sololit
v 26,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Reinerová, na rubu autorské razítko Jana Reinerová
olej, sololit
v 26 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Reinerová
olej, sololit
v 26 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Reinerová
barevná litografie 40/100
v 9 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Jana Reinerová
barevná litografie 35/100
v 9 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Jana Reinerová
barevná litografie 92/100
v 7 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Jana Reinerová