1932–2017
267
144 %
91 666 Kč
1 837 Kč
1 600 000 Kč
1959/1999
10,5 x 15 cm
Signatura: PD monogram K 59/99
1959/1999
12 x 14,5 cm
linoryt, autorský tisk
30 x 21,5 cm
Signatura: PD monogram K 70
barevná litografie 177/180
48,5 x 69 cm
Signatura: PD monogram K 469
olej, plátno
33 x 22 cm
Signatura: na rubu monogram JK 1965