1906–1985
4
110 %
5 501 Kč
olej, lepenka
v 71 ✕ š 100 cm
Signatura: LD J. Havránek 1943
strukturální malba, lepenka
v 100 ✕ š 70 cm
Signatura: LD J. Havránek
olej, plátno
v 149 ✕ š 89,5 cm
Signatura: LD J. Havránek 67