1862–1937
7
160 %
28 000 Kč
olej, plátno
70,5 x 100,5 cm
Signatura: PD JMinařík
olej, lepenka
69 x 56 cm
Signatura: PD J. Minařík
olej, lepenka
69 x 56 cm
Signatura: PD J. Minařík
olej, překližka
23 x 18 cm
Signatura: Minařík