1880–1934
57
163 %
260 Kč
140 000 Kč
olej, plátno
51,5 x 68,5 cm
Signatura: sign. PD H. Boettingger 1928, na rubu na blindrámu H. Boettinger / (1928)
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1904
olej, lepenka
70 x 89,5 cm
Signatura: sign. PD Hugo Boettinger 1904
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1914
olej, plátno
74 x 50 cm
Signatura: sign. LD H. Böettinger 1914
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, malířská lepenka
46 x 54 cm
Signatura: sign. PD Boettinger 30
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, malířská lepenka
46 x 54 cm
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
36 x 30 cm
Signatura: značeno vzadu modrou pastelkou Boettinger
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |