1887–1962
14
115 %
120 000 Kč
180 000 Kč
olej, plátno
v 55 ✕ š 46 cm
Signatura: LD F. Eberl
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 54,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: PD Fr Eberl
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
v 41 ✕ š 33 cm
Signatura: LD F. Eberl
olej, plátno
v 41 ✕ š 33 cm
Signatura: PD Fr. Eberl
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
kolem 1929
olej, plátno
60 x 74 cm
Signatura: sign. LD F. Eberl
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
73,5 x 60,5 cm
Signatura: sign. LD FZ. Eberl.
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, dřevěná deska
41 x 32,5 cm
Signatura: sign. PD nečitelná
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
28 x 22,5 cm
Signatura: sign. LD F. Eberl
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1954
olej, plátno
70 x 81 cm
Signatura: sign. LD F. Eberl. 54.
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
41 x 33 cm
Signatura: sign. LU Fr. Eberl
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |