1893–1942
v 31 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram FV
kresba tuší, tužka, apír
v 13 ✕ š 16,5 cm
kvaš, tempera, karton
v 36 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD monogram F. V. 1931
olej, plátno
59 x 44 cm
Signatura: PD Vojáček Fr.