1900–1980
94
161 %
410 000 Kč
1 250 000 Kč
olej, plátno
v 120 ✕ š 75 cm
Signatura: PD F. Malý 67
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
2. pol. 40. let 20. stol.
olej, sololit
v 28 ✕ š 52 cm
Signatura: UD F. Malý
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
v 65 ✕ š 80 cm
Signatura: PD F. Malý 36
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej, plátno
v 51 ✕ š 45 cm
Signatura: LD F. Malý 32
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej, plátno
v 73 ✕ š 99 cm
Signatura: PD F. Malý 77
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 55 ✕ š 63 cm
Signatura: UD F. Malý
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
v 60,5 ✕ š 71,5 cm
Signatura: PD F. Malý 74
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
74 x 86 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 77
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
87 x 109 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 71
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
60 x 50 cm
Signatura: sign. LD F. Malý 78
olej, plátno
65 x 40 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olej, plátno
65 x 80 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 36
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |