1878–1963
olej, plátno
51 x 43 cm
Signatura: na rubu Lexa
olej, malířská lepenka
24 x 31 cm
Signatura: PD Lexa 1926
tuš, akvarel
24 x 32 cm
Signatura: Lexa
24,5 x 32,5 cm
Signatura: Lexa
21 x 29,5 cm
Signatura: Lexa
akvarel
23 x 17 cm
Signatura: Lexa 55