1934–2011
58
147 %
199 750 Kč
550 000 Kč
plastika, kombinovaná technika, asambláž, plátno,
130 x 145 x 25 cm
Signatura: sign. na rubu F. Kyncl 1977
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
reliéf, akryl, ruční papír
102 x 75 cm (výřez)
Signatura: sign. na rubu F. K. 92
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
65 x 47,5 cm
Signatura: sign. PD F. Kyncl 71
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
reliéf, akryl, ruční papír
104 x 78 cm
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |