1858–1934
7
107 %
1 323 Kč
1951
olej, lepenka
46 x 60 cm
Signatura: PD FKrejčí 51
40. léta 20. stol.
olej, olejová tempera, lepenka
46 x 56 cm
Signatura: PD Krejčí
38 x 46 cm (výřez)
Signatura: PD F Krejčí 48
38 x 46 cm (výřez)
Signatura: PD F Krejčí 48
olej, karton
40 x 50 cm
Signatura: F. Krejčí
1951
olej, karton
Signatura: F. Krejčí