1889–1958
12
117 %
700 Kč
7 700 Kč
akvarel, tužka
v 43,5 ✕ š 51,5 cm
Signatura: PN Herink 5. XII. 38
akvarel, tužka
v 43,5 ✕ š 51,5 cm
akvarel, tužka
v 43,5 ✕ š 51,5 cm
olej, lepenka
69 x 99 cm
Signatura: PD F. H. Herink 36
olej, lepenka
69 x 99 cm
Signatura: PD F. H. herink 36
olej, lepenka
69 x 99 cm
Signatura: PD F. H. Herink 36
olej, lepenka
69 x 99 cm
Signatura: PD F. H. Herink 36
olej, lepenka
69 x 99 cm
Signatura: PD F. H. Herink 36
olej, malířská lepenka
68,5 x 98 cm
Signatura: LD F. H. Herink 49
olej, malířská lepenka
68,5 x 98 cm
Signatura: LD F. H. Herink 49
olej, malířská lepenka
68,5 x 98 cm
Signatura: LD F. H. Herink 49
olej, lepenka, tempera
30 x 40 cm
Signatura: PD F. H. Hérink