1867–1924
v 16 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD F. Engelmüller 1905 v tisku
litografie
v 21,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Engelmüller, LD monogram FE v tisku
olej, sololit
37 x 26,5 cm
Signatura: LD F. Engelmüller 1930
olej, sololit
37 x 26,5 cm
olej, sololit
37 x 26,5 cm
1907
olej, plátno
114 x 151 cm
Signatura: LD F. Engelmüller
12,5 x 22 cm
Signatura: F. Engelmüller
19,5 x 15 cm
Signatura: Engelmüller
1905
12 x 19 cm
Signatura: Engelmüller, F. Engelmüller - 05 v tisku
1905
13 x 19,5 cm
Signatura: F. Engelmüller
konec 19.stol.
22,5 x 26,5 cm
Signatura: E. F.
olej, lepenka
49 x 38 cm
Signatura: neznačeno