1937–1986
litografie 76/80
26 x 22 cm
Signatura: Eva Bednářová 1970
tempera
25 x 31 cm
lept 24/120
18,5 x 13,5 cm
Signatura: E. Bednářová 79
ocelorytina
4,5 x 4,5 cm
ocelorytina
4,5 x 4,5 cm
lept se slepotiskem
19,5 x 17 cm
Signatura: Eva Bednářová 79
tempera
28 x 37,5 cm
Signatura: nesignováno
tempera
28 x 37 cm
Signatura: nesignováno
kresba tužkou, papír
17 x 16 cm
Signatura: PD E. B.