1901
28 x 21,5 cm
Signatura: Emil Wänke 1945
20. léta 20. století
originální barevný lept
22 x 18 cm
Signatura: sign. PD Emil Wänke
20. léta 20. st
30,5 x 24 cm
Signatura: Emil Wanke
26 x 20,5 cm
Signatura: PD Emil Wänke