52
118 %
80 000 Kč
2 902 Kč
260 000 Kč
kresba tužkou, ruční papír
35 x 29 cm
Signatura: 96 Boris Jirků
akryl, sololit
44 x 32 cm
Signatura: LU Boris Jirků 95
70 x 50 cm
Signatura: PD Boris Jirků, LD Meditace
lept 121/200
17,5 x 12 cm
Signatura: Jirků
16,5 x 12 cm
Signatura: Boris Jirků
2000
olej, sololit
33 x 32 cm
Signatura: sign. LD 2000 Boris Jirků
20,5 x 14,5 cm
tempera
29,5 x 42 cm
29,5 x 42 cm
suchá jehla 155/200
17,5 x 12 cm
Signatura: Jirků
lept 117/200
17,5 x 12 cm
Signatura: Jirků, v tisku značeno 99 Boris Jirků
suchá jehla 100/200
18 x 12 cm
Signatura: PD Jirků