1898–1962
4
100 %
100 Kč
5 000 Kč
v 18,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Mudroch 1937, PN monogram M
v 18,5 ✕ š 11 cm
v 18,5 ✕ š 11 cm
olej, plátno
59 x 69 cm
Signatura: sign. PD B Mudroch 1937
12 x 12 cm
18,5 x 11,3 cm
Signatura: Mudroch 1937