1888–1958
8
100 %
12 000 Kč
pastel, tužka
v 18 ✕ š 24 cm
Signatura: PD monogram Ad. A. Z. 1933
olej, plátno
55 x 90 cm
Signatura: PD Ad. A. Zahel 1928
olej, plátno
55 x 90 cm
olej, plátno
55 x 90 cm
olej, plátno
40,5 x 55,5 cm
Signatura: PD Ad. A. Zahel 1944
olej, plátno
59,5 x 64,5 cm
Signatura: na rubu Ad.A.Zahel 1919