Apokalypsa: Sedm pečetí

Kód položky: 34801

olej, akryl, komb. technika, karton

101 x 71 cm

Signatura: sign. PD monogramem JK 964

význačná sbírka moderního umění Praha

Vyvolávací cena: 220 000 Kč