Aukční katalog večerní aukce číslo 6
kvaš, karton na lepence
36,5 x 58,5 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo dole Jos. Lada 42
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
olej na plátně
51 x 61 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Styrsky 27
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
olej na plátně
65 x 45 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole F. Muzika 47
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |
olej na plátně
35 x 40 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo dole Z. Sklenář 47
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
olej na plátně
41 x 33 cm
Signatura: signováno vpravo dole I. Weiner-Král
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej na plátně
61 x 82 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole M. Holý 33.
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej na plátně
61 x 72 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Liesler 42
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej na plátně
141 x 80,5 cm
Signatura: signováno vpravo uprostřed Liesler
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
olej na plátně
194 x 129,5 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo uprostřed Matal 1948
olej na plátně
37 x 67 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo dole Lacina 63
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
email, olej na plátně
162 x 130 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Medek 64
Vyvolávací cena: | 1 700 000 Kč |
tempera, vrypy, karton na lepence
67 x 90 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole K. Malich 1962.
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
perforovaný plech
61,5 x 85 cm
Signatura: signováno a datováno na rubu na rámu Alena Kučerová 1968
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
1969 - 1981
akryl, PVA fixace na plátně
25,3 x 25,3 cm
Signatura: signováno a popsáno na rubu
vaječná tempera na plátně
116 x 81 cm
Signatura: signováno vlevo nahoře Bělocvětov, vpravo nahoře datováno 1957
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
originální bromostříbrná černobílá fotografie
28,9 x 21 cm
olej na plátně
85 x 100 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole J. Jíra 1980
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
železo, textil, emailová barva
145 x 240 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej na plátně
115 x 115 cm
Signatura: značeno na rubu autorským štítkem
Vyvolávací cena: | 3 000 000 Kč |
akryl na plátně
150 x 150 cm
Signatura: signováno a datováno na rubu plátna Sýkora 99
Vyvolávací cena: | 3 900 000 Kč |