32 |

Žárlivci

Kód položky: 38131

1941 / 1942

olej, plátno

59 x 42 cm

Signatura: sign. LN Liesler 41 - 42, na rubu na blindrámu Liesler

na rubu na blindrámu název autorem, na blindrámu i rámu razítka Městský palác Templ Mladá Boleslav, původní rám Viktora Brůžka. Vystaveno: Dialog Liesler - Exner, Galerie Městský palác Templ, Mladá Boleslav, červen 2004, Jiroudek Liesler Paderlík

Vyvolávací cena: 280 000 Kč

  • 30 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 31 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 33 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
  • 34 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 35 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 36 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 37 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 38 | Andrej Bělocvětov
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 39 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 2 600 000 Kč
  • 40 | František Malý
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 41 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 42 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč