70 |

Černý obraz - Partitura

Kód položky: 38124

2005

akryl, plátno, zlatě patinovaná dřevěná lišta

25 x 25 cm

Signatura: sign. na rubu na blindrámu Grygar 05

na rubu na blindrámu razítko Galerie St. Johann, pravost potvrzena PhDr. Ilona Víchová, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 70 000 Kč