125 |

Radost

Kód položky: 62836

2010

olej, plátno

v 130 ✕ š 162 cm

Signatura: PD Načeradský 2010, na rubu Načeradský 2010

Vystavováno: Galerie Dolmen

Reprodukováno: Jiří Načeradský, Šedesátá léta a současnost, Proměny upírovy, Galerie Dolmen, Praha, 2011, str. 42

na rubu popis díla autorem a razítko: vystaveno v Galerii Dolmen

Vyvolávací cena: 250 000 Kč