124 |

Melancholie

Kód položky: 62757

2012

olej, plátno

v 46 ✕ š 61 cm

Signatura: LD 2012, PD Načeradský, na rubu Načeradský 2012

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 48 000 Kč