126 |

Indián I

Kód položky: 62837

akryl, olej, překližka

v 183 ✕ š 122 cm

Signatura: PD Načeradský 90

Reprodukováno: Od informelu k figuře, str. 151, obě malby

na rubu malba – Indián II, akryl, olej, sign. Načeradský 81

Vyvolávací cena: 180 000 Kč