152 |

Bez názvu

Kód položky: 62920

1967–1968

olej, plátno

v 130 ✕ š 260 cm

Signatura: na rubu na blindrámu Bonies 68

na rubu štítek výstavy: Holländische avant-garde, Aktuell Galerie Bern, 1967

Vyvolávací cena: 200 000 Kč