71 |

Vykloubená heraldika

Kód položky: 62135

olej, plátno

v 49,5 ✕ š 39,5 cm

Signatura: PD Matal 84, na rubu Matal 84

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 100 000 Kč